Kontrola pojazdu w JM Auto Serwis

Kompleksowa Kontrola Pojazdu

Przewiduj problemy zanim się pojawią

Wiemy, że czasem oddanie auta do serwisu potrafi wywrócić życie do góry nogami – trzeba przecież odwieźć dziecko do przedszkola, zrobić duże zakupy w markecie, zbliża się termin wizyty u lekarza. O dojazdach do pracy nie wspominając. Ale przecież o samochód trzeba również zadbać.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci czuli się kompletnie i profesjonalnie obsłużeni. Dla osób, które bez samochodu nie mogą się obejść – mamy coś specjalnego. Kompleksowy przegląd auta.

Po co przegląd okresowy?

 

Przeglądy okresowe to z kolei zespół czynności mający za zadanie utrzymać wszystkie podzespoły naszego auta w wyśmienitej kondycji, oraz zachowanie gwarancji. Na taki przegląd składa się zazwyczaj wymiana oleju, płynów, filtrów, sprawdzenia i konserwacja podwozia. Dokonuje się także wymiany takich elementów jak rozrząd czy klocki i tarcze i hamulcowe, o ile wymaga tego stan tych elementów oraz pozwoli zachować Ci mobilność. Dlaczego? Ponieważ na okres 1 doby otrzymasz od nas samochód zastępczy zupełnie za darmo!*

Przeglądów okresowych dokonuje się zazwyczaj w autoryzowanych stacjach obsługi w terminach określonych przez producenta samochodu. Serwis taki nie jest obowiązkowy, jednak gwarantuje właścicielowi, że jego pojazd będzie sprawował się przyzwoicie, przynajmniej w zakresie, w którym dokonany został przegląd. Pamiętajmy, że współczesne auta to coraz bardziej skomplikowane urządzenia, w których co jakiś czas trzeba sprawdzić i wymienić to i owo. W dzisiejszych czasach dbanie o samochód to nie tylko wymiana opon po sezonie, ale także kontrolowanie stanu wszystkich kluczowych oraz szybciej zużywających się elementów. Mało kto jest dziś w stanie samodzielnie przeprowadzić wszystkie niezbędne czynności serwisowe.

 

Samochód zastępczy zupełnie za darmo?

Możliwe. Oferta jest przejrzysta i nie zawiera haczyków: oddajesz samochód do naszego serwisu na przegląd kompleksowy, zgodny z wytycznymi producenta - od nas otrzymujesz samochód zastępczy GRATIS*. Jeśli wykryjemy usterki, lub zachodzi konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych – otrzymasz od nas kosztorys, który po Twojej akceptacji zrealizujemy.