Auto zastępcze w JM Auto Serwis

Gwarancja mobilności

Udostępniamy auto zastępcze

Mobilna pomoc drogowa - serwis 24h

JM Auto Serwis świadczy usługi w zakresie całodobowej pomocy drogowej w Inowrocławiu i okolicy. Wsparcie kierowcy na miejscu awarii czy też holowanie uszkodzonych samochodów.

W odpowiedzi na zgłoszenie doświadczony i wysoko wykwalifikowany mobilny mechanik JM Auto Serwis dojeżdża w miejsce wskazane przez klienta, zapewniając pomoc na przykład w naładowaniu akumulatora, awaryjnym odpaleniu samochodu w mroźny poranek czy też drobnych pracach mechanicznych (uszkodzona opona - wymiana koła, brak paliwa). Jeśli potrzebna jest laweta działamy szybko i sprawnie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą JM Auto Serwis. Dojazd mobilnego mechanika do klienta i naprawa pojazdu na miejscu awarii to tylko niektóre z pozycji w ofercie. Jesteśmy przekonani, że rzetelność naszych pracowników, natychmiastowa reakcja na zgłoszenie i kompleksowe działania podejmowane w zakresie pomocy drogowej w pełni spełnią Państwa oczekiwania. Autopomoc cieszy się dużym uznaniem wśród klientów i wiele osób zgłasza się do nas z polecenia. Nasz telefon alarmowy 500 34 24 14 jest czynny 24H na dobę.

Gwarancja mobilności 
Auto zastępcze

Szanując drogocenny czas naszych klientów oraz zdając sobie sprawę z faktu, jak ważnym elementem codziennego funkcjonowania jest własny środek komunikacji, zapewniamy bezpłatne* auto zastępcze na czas naprawy samochodu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oddanie samochodu do naprawy może spowodować wiele trudności. Brak podstawowego środka transportu jest problemem przy dojazdach do pracy, szkoły czy na zakupy. Dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatnie* samochód zastępczy w takich przypadkach – wtedy nie muszą Państwo rezygnować z komfortu na czas naprawy pojazdu.

*Samochód zastępczy jest wypożyczony bezpłatnie na okres 1 doby. Pojazd posiada klimatyzację, ubezpieczenie i pełny bak paliwa. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

 

Odbiór pojazdu od klienta 
Door to door

Długo pracujesz? Nie masz z kim zostawić małego dziecka? Nie wiesz jak do nas trafić? Zwyczajnie brak Ci czasu? Nie szkodzi, przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego!

Reagując na potrzeby naszych Klientów, wprowadzamy do oferty usługę "door to door" - odbioru samochodu z wybranego przez Ciebie miejsca na terenie miasta. Po skończonej naprawie - samochód odprowadzimy!

Wystarczy, że telefonicznie zgłosisz do Biura Obsługi potrzebę skorzystania z door to door, a nasz pracownik przyjedzie do Ciebie po samochód. Już na miejscu przekażesz mu swoje uwagi dotyczące pojazdu. Jeśli wyrazisz taką potrzebę – dostarczy Ci auto zastępcze* na czas, w którym nie będziesz dysponować własnym. Twój samochód trafi do naszego serwisu JM Auto Serwis - gdzie zajmą nim się profesjonaliści. Telefonicznie lub za pomocą e-maila otrzymasz od nas wycenę kosztów naprawy – którą po Twojej akceptacji zrealizujemy. Po usunięciu usterek, możesz samochód odebrać osobiście w siedzibie Firmy.

Super! Ale taka fajna usługa pewnie jest droga...

Znów Cię zaskoczymy! Koszt usługi door to door to zaledwie 30 złotych! Prawda, że niewiele? Wyobraź sobie sytuację, że zanim zaczniesz pracę, spod biura kierowca odbierze Twój samochód i zawiezie do serwisu, a zanim skończysz – samochód już gotowy czeka na Ciebie! Wygodne? Pewnie że tak! Oszczędzasz dużo czasu, a taksówka od nas i tak prawdopodobnie będzie kosztować więcej...