JM Auto Serwis Inowrocław

Zatroszczymy się o każde auto

Jesteśmy żeby pomóc

Nasza codzienność to dla innych wielkie wyzwania

Oferta JM Auto Serwis

JM Auto Serwis

Serwis i naprawa

W JM Auto-Serwis zapewniamy Państwu fachowe usługi diagnostyki i naprawy pojazdów, z możliwością uzyskania auta zastępczego na czas pozostawienia auta w naszym serwisie. Zapraszamy właścicieli samochodów osobowych i dostawczych. Motoryzacja jest naszą pasją, dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować diagnostykę i serwis zawsze na najwyższym poziomie. Jeżeli pojawiają się problemy z samochodem, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

JM Auto Serwis

Mobilna pomoc 24H

JM Auto Serwis świadczy usługi w zakresie całodobowej pomocy drogowej w Inowrocławiu i okolicy. Wsparcie kierowcy na miejscu awarii czy też holowanie uszkodzonych samochodów. W odpowiedzi na zgłoszenie doświadczony i wysoko wykwalifikowany mobilny mechanik JM Auto Serwis dojeżdża w miejsce wskazane przez klienta, zapewniając pomoc na przykład w naładowaniu akumulatora, awaryjnym odpaleniu samochodu w mroźny poranek czy też drobnych pracach mechanicznych (uszkodzona opona - wymiana koła, brak paliwa). Jeśli potrzebna jest laweta działamy szybko i sprawnie.

JM Auto Serwis

Auto zastępcze

Klientom naszej stacji oferujemy możliwość skorzystania z auta zastępczego na czas pobyty pojazdu w naszym serwisie. Jest to usługa, którą możemy Państwu zaoferować, gdyż wiemy jak ważna dla Was jest mobilność auta do serwisu potrafi wywrócić życie do góry nogami – trzeba przecież odwieźć dziecko do przedszkola, zrobić duże zakupy w markecie, akurat zbliża się termin wizyty u lekarza. O dojazdach do pracy nie wspominając. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci czuli się kompletnie i profesjonalnie obsłużeni.

JM Auto Serwis Diagnostyka

Diagnostyka

Dokładna diagnostyka to podstawa realizacji późniejszych czynności serwisowych. Posiadamy zaawansowany sprzęt diagnostyczny,który pozwala nam na szybkie określenie stanu pojazdu wraz z wskazaniem parametrów jego układów. W pracy wykorzystujemy między innymi testery hamulców, amortyzatorów, urządzenie do badania geometrii kół, testery diagnostyczne.

JM Auto Serwis Ogumienie i klimatyzacja

Ogumienie i klimatyzacja

Wielu właścicieli aut dręczą jednak wątpliwości dotyczące nie tylko terminu odpowiedniego na wymianę, ale także rodzaju opon w jakie warto zainwestować. Prowadzimy całoroczną wymianę ogumienia. Zadbaj o swoje opony latem jak i zim. Na Państwa życzenie sprowadzimy w przystępnej cenie nowe opony do samochodu osobowego lub dostawczego (do 3,5t). Produkty renomowanych firm zapewnią maksimum przyczepności w każdych warunkach pogodowych. Dla wymagających mamy także usługi pompowania kół azotem.

JM Auto Serwis Zbieżność

Zbieżność i geometria

Zajmujemy się kompleksową obsługą i naprawami klimatyzacji – w JM Auto-Serwis zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc, zawsze w przystępnych cenach. Zajmujemy się wymianą filtrów oraz czynników chłodzących, a także przeprowadzamy profesjonalne odgrzybianie i oczyszczanie układów klimatyzacji.

JM AUTO Mercedes

Niezależny serwis samochodów Mercedes

JM Auto Serwis promocje

Promocje sezonowe

Jako Niezależny Serwis Mercedes dbamy o to, by Twoje auto dobrze sprawowało się na drodze w każdej porze roku. W naszej ofercie znajdziesz odpowiednie produkty i materiały eksploatacyjne, dedykowane do Twojego Mercedesa. Promocje obejmują te produkty, na które jest szczególne zapotrzebowanie, zależne od warunków panujących na drodze lub pory roku.

JM Auto Service Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

Regularny serwis auta podstawą jego niezawodności. Doświadczenie, które zdobyliśmy w czasie pracy w autoryzowanym serwisie, skutkuje zwiększoną dbałością o przegląd. Znajomość wielu szczegółów technicznych daje nam tę przewagę nad konkurencją, że znamy przytrafiające się typowe wady niektórych modeli. Dzięki tej wiedzy tym bardziej możesz być pewien, że powierzyłeś auto w dobre ręce.

JM Auto Serwis Oferty Specjalne

Oferty specjalne

Nikt nie kupuje auta po to, by stało w warsztacie. Jednak zdarzają się sytuacje, że nasz pojazd przestaje działać prawidłowo. Z tego powodu utworzyliśmy w Inowrocławiu Niezależny Serwis Mercedes – aby zaoszczędzić Twój czas i pieniądze, związane chociażby z dostarczeniem auta. Bowiem tak jak w przypadku naszej standardowej usługi – oferujemy dojazd do klienta po odbiór auta i przy okazji zostawiamy nasz samochód zastępczy.

Zasady współpracy

Jak i kiedy zabieramy się za naprawę

JM Auto Serwis

Najpierw kontrola

Wydawać by się mogło, że konieczność dokonania przeglądu okresowego samochodu jest rzeczą oczywistą. Niestety okazuje się, że w polskich warunkach czynność ta jest często zaniedbywana, co wiąże się nie tylko z chęcią poczynienia pewnych oszczędności, ale z częstym myleniem przeglądu z obowiązkowym badaniem technicznym sprawności pojazdu.

JM auto-serwis

Wycena i konsultacja

Przyjedź do nas, opisz problem, wspólnie wypełnimy zlecenie naprawy, następnie pozostawisz nam samochód. Każdy z klientów otrzymuje od nas protokół przyjęcia pojazdu do serwisu. Po weryfikacji usterek, postaramy się w jak najkrótszym czasie oddzwonić do Państwa i przedstawić wstępną diagnozę wraz z proponowanym przebiegiem procesu naprawy Twojego samochodu oraz kosztorysem.

JM Auto Serwis

Naprawa i rozliczenie

Jasne zasady i przejrzystość procesu naprawy. Każdy z klientów otrzymuje od nas protokół przyjęcia pojazdu do serwisu potwierdzający pozostawienie auta, dzięki temu, u nas nie spotka Cię sytuacja, że zostanie wymieniony podzespół samochodu bez Twojej zgody. Wszystkie zdemontowane części przechowywane są do momentu odebrania pojazdu przez Klienta, który może je zabrać lub pozostawić bezpłatnie w naszej firmie do utylizacji

JM Auto Serwis Inowrocław

Kontakt

Jesteśmy dostępni przez całą dobę

JM Auto Service

(Przy Okręgowej Stacji Pojazdów)

88-100 Inowrocław
Sikorowo 41

biuro@jmauto-serwis.pl

tel. 500 34 24 14